Сучасне підприємство

Наша плантація кави 100% арабіки та фабрика по її обсмаженню Gorillas coffee це найсучасніше підприємство в Руанді та навіть в Східній Африці. Наше підприємство замкнутого циклу, тобто ми самостійно збираємо, обробляємо, обсмажуємо та пакуємо каву, а також імпортуємо по всьму світу.

Наша кава
Gorillas coffee Ukraine
Обсмаження

Ласкаво просимо в світ справжньої кави від Gorillas Coffee! Ми пропонуємо вам неперевершені відчуття та аромати у кожній чашці, завдяки унікальному методу обжарювання наших зерен. Наша кава – це втілення високої якості та майстерності. Кожна партія обжарюється з любов’ю та увагою, щоб ви могли насолоджуватися справжнім еспресо, капучино чи фільтрованою кавою на кожному кроці. Обирайте Gorillas Coffee для того, щоб отримати неперевершений смак та якість – ваші смакові враження заслуговують на найкраще!

Обсмаження нашої кави
Gorillass coffee
Ручний збір та сортування

Наша плантація кави 100% арабіки Gorillas Coffee, деми покладаємо особливий акцент на якість кожного кавового зерна, надаючи йому унікальний смак та аромат. Наші продукти виробляються з великою любов’ю та увагою до деталей завдяки ручній сборці та сортуванню. Наші висококваліфіковані фахівці вручну відбирають найкращі зерна, враховуючи їхню якість та розмір, для того щоб кожна чашка Gorillas Coffee стала справжнім шедевром кавового мистецтва. Обирайте нашу каву та насолоджуйтеся бездоганним смаком, який народжується завдяки ретельній ручній роботі наших експертів.

Обрати каву
coffee plantation
Кава в вашій чашці

Найважливішим після обсмаження кави є її пакування, а саме пакування в надійну та правильну пачку з клапаном, яка дасть змогу тримати смак та аромат протягом усього строку придатності. Ми використовуємо надійну пачку з клапаном, яка надає змогу тримати усі властивості кави тривалий час.  

Детальніше
кава купити смачна кава