Умови оплати та доставки товарів в інтернет-магазині – https://gorillaskawa.com/ 

Замовлення

Мінімальне замовлення в Інтернет-магазині не встановлено. При замовленні до 2 кг  послугу доставки сплачує клієнт. При замовленні від 2 кг. послуги доставки товару і повернення платежу безкоштовні. 

Для зручності покупців, Інтернет-магазин приймає замовлення в режимі on-line цілодобово, без вихідних. Замовлення обробляються протягом 30 хвилин з 9:30 до 17:00 в робочі дні. Замовлення, що надходять в неробочий час (в тому числі у вихідні та святкові дні) обробляються в найближчий робочий день до 11:00.

Безпосередньо після обробки замовлення, його підтвердження і уточнення вибірково проводиться співробітником інтернет-магазину за телефоном, вказаним в замовленні. Після підтвердження замовлення він буде оперативно підготовлений до відправки і доставлений замовникові.

Доставка

Всі замовлення, оформлені на сайті інтернет-магазину до 12:00, відправляються в день оформлення замовлення. Замовлення доставляються протягом 1-3 днів в залежності від регіону, в який відправляється товар. Документи, що підтверджують факт купівлі товару, можуть направлятися  разом з товаром за погодженням з замовником.

Доставка товарів здійснюється поштовою компанією «Нова пошта»: доставка в відділення перевізника «Нова пошта». Актуальний перелік центрів видачі посилок і графік їх роботи, умови і графік кур’єрської доставки представлені на офіційному сайті перевізника. Адресна доставка по Україні — згідно з діючими тарифами перевізника, може бути узгоджена індивідуально. У разі неотримання і несплати замовлення протягом 4-х днів після доставки на відділення «Нової пошти», товар повертається відправнику, а замовлення анулюється.

Перевірка якості і комплектності

Безпосередньо перед відправкою увесь товар перевіряється. Ви можете бути впевнені у високій якості, надійності і працездатності придбаної продукції.

При отриманні товару, будь ласка, перевірте його комплектність і зовнішній вигляд. Претензії до коректності комплектації замовлення і зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в присутності кур’єра перевізника.

У разі, якщо придбаний товар був пошкоджений при пересиланні або його зовнішній вигляд викликає у Вас сумніви, Ви маєте право відмовитися від оплати і запросити повторну відправку. Будь ласка, повідомте про це операторам Центру підтримки клієнтів будь-яким зручним для Вас способом.

Оплата

Оплатити замовлення можливо в форматі «накладений платіж» при отриманні товару у відділенні Нової Пошти, так і у безготівковому форматі на підставі рахунку-фактури. Розрахунки, на підставі наданого Покупцю рахунку-фактуру, за допомогою платіжних/банківських карток, платіжних чеків, жетонів тощо не здійснюються.

Оплата замовлення в форматі «накладений платіж» може бути проведена при отриманні товару від перевізника. Комісія за накладений платіж оплачується клієнтом.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється на підставі рахунку-фактури, яка доступна для юридичних та фізичних осіб. Для підтвердження замовлення покупцеві електронним листом направляється рахунок-фактура на оплату.

Оплата онлайн списанням з картки також доступна на сайті. 

Для оформлення рахунку-фактури для юридичних осіб потрібне надання сканованої копії реєстраційних документів (коду ЄДРПОУ та свідоцтва платника ПДВ), які необхідно відправити електронною поштою на адресу tckalipso@gmail.com 

Повернення

Кава, як продукт харчування, поверненню не підлягає. 

Контактна інформація та платіжні реквізити власника сайту

ФОП «Маруненко Георгій Георгійович»

ЄДРПОУ- 2993615454, тел: +380503256261  

Р\р UA393052990000026003026234117 в ПАТ КБ «ПриватБанк» м. Київ,  МФО-305299

Адреса: 04071, м. Київ, вул.. Межигірська, 39/20